سیسمونی فروشی تهران (بدو نی نی) یکی از بزرگترین مراکز خرید لوازم سیسمونی نوزاد است. در هنگام خرید سیسمونی سوالهای زیادی برای والدین پیش می آید. چه زمانی بهتر است سیسمونی بخریم؟ سیسمونی پسر و سیسمونی دختر چه تفاوتهایی دارند؟ چه لوازمی برای سیسمونی نوزاد و کودک باید بخریم؟ و یکی از مهم ترین سوال پدر و مادرها این است که از کجا سیسمونی بخریم؟ تعداد لوازم سیسمونی و تنوع آن زیاد است. از طرفی برندهای ایرانی و خارجی مختلفی نیز در بازار برای خرید سیسمونی وجود دارند. انتخاب برند به سلیقه خودتان بستگی دارد. اما در خرید لوازم ضروری سیسمونی می توانید از قبل لیستی تهیه کنید و مطابق با آن خرید سیسمونی را انجام دهید. همچنین در خرید لوازم نوزاد و کودک باید دقت کنید که نکات بهداشتی و استانداردهای لازم نیز رعایت شده باشد.

فروشگاه سیسمونی بدو نی نی

فروشگاه سیسمونی بدو نی نی ارائه دهنده لوازم سیسمونی نوزاد و کودک است. خرید سیسمونی را از بدو نی نی به دو طریق اینترنتی و یا حضوری می توانید انجام دهید. فروشگاه حضوری بدو نی نی در منطقه 22 تهران قرار دارد. این فروشگاه در سرزمین آفتاب کودک قرار دارد. این پاساژ بورس فروشگاههای سیسمونی نوزاد است و برای والدین عزیز از کرج و تهران قابلیت دسترسی آسان  دارد. همچنین برای سرگرمی کودکان دلبندتان در این پاساژ شهر بازی و دنیای بازی کودکان نیز در نظر گرفته شده است.

سیسمونی غرب تهران

آدرس فروشگاه بدو نی نی

محل فروشگاه بدو نی نی تقریبا در انتهای بزرگراه همت غرب قرار دارد. و به راحتی می توانید با خودرو شخصی خود به فروشگاه مراجعه کنید. همچنین با مجتمع تجاری تفریجی بام لند نیز فقط سه دقیقه فاصله دارد. در ضمن نگران جای پارک هم نباشید. دارای پارکینگ اختصاصی در طبقات زیرین پاساژ می باشد. در ضمن جای پارک عالی در محوطه جلوی فروشگاه می باشد و همه روزه می توانید برای خرید به فروشگاه مراجعه کنید.

آدرس فروشگاه بدو نی نی: تهران – منطقه 22 (دریاچه چیتگر) اتوبان همت غرب – خیابان جنگلبان جنوب – میدان موج- خیابان محیط بان – سرزمین کودک آفتاب – طبقه آخر(یک) – روبروی آسانسور واحد 6 (20 دقیقه تا کرج)

خرید اینترنتی از فروشگاه بدو نی نی

والدین عزیز که امکان خرید حضوری از فروشگاه را ندارند و یا بیشتر تمایل دارند که به صورت اینترنتی و با مقایسه کالای مختلف, خرید سیسمنی را انجام دهند می توانند به صورت آنلاین از فروشگاه بدو نی نی خریداری کنند. فروشگاه بدو نی نی دارای ”مجوز و نماد اعتماد الکترونیک” از ”مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت” می باشد. این نماد به شما اطمینان خاطر می دهد که این فروشگاه صلاحیت و شرایط و اعتبار لازم برای خرید اینترنتی را دارد.

بنابراین از فروشگاه بدو نی نی تمام اقلام مورد نیاز سیسمونی نوزاد را به صورت آنلاین می توانید خریداری کنید. همچنین انواع خدمات مشتریان، مشاوره و پاسخگویی به مشتریان، امکان پرداخت در محل، امکان بازگشت کالا نیز در بدو نی نی برای شما فراهم شده است و آماده دریافت هرگونه انتقادات و پیشنهادات ارزشمند شما نیز می باشد.

اینستاگرام بدو نی نی

خرید سیسمونی نوزاد را می توانید از طریق اینستاگرام بدو نی نی نیز انجام دهید. در اینستاگرم نیز به نقد و بررسی کامل محصولات پرداخته شده است. از این رو یک منبع خوب برای انتخاب و خرید لوازم سیسمونی نوزاد و کودک می باشد و شما می توانید از طریق اینستاگرم نیز کالای مورد نظر را سفارش دهید و دریافت کنید.سیسمونی فروشی تهران

اینستاگرام بدو نی نی

چه لوازمی را می توانید از سیسمونی فروشی تهران (بدو نی نی) بخرید؟

در فروشگاه سیسمونی بدو نی نی می توانید تمام لوازم مورد نیاز نوزاد را با تنوع و کیفیت بالا خریداری کنید. انواع کالسکه و کریر, صندلی ماشین کودک, ساک حمل نوزاد، صندلی غذاخوری کودک، انواع شیشه شیر نوزاد، انواع پستانک، گهواره نوزاد، تخت کنار ماد، تخت و پارک، تاب برقی نوزاد، نی نی لای لای، انواع روروئک و واکر، انواع اسباب بازی، تشک بازی نوزاد (پلی جیم)، آویز تخت و کریر نوزاد، انواع ساک لوازم نوزاد، انواع ست حوله نوزاد، انواع ست روتختی نوزاد و کودک و … از اقلامی هستند که به صورت آنلاین و یا حضوری می توانید از بدو نی نی خریداری کنید.

چه برندهایی در سیسمونی فروشی تهران (بدو نی نی) ارائه می شوند؟

برندهای ایرانی و خارجی معتبر و شناخته شده در سیسمونی فروشی بدو نی نی ارائه می شوند. برندهایی از جمله دلیجان، بیبی لند، رویه بیبی، بیبی مک، جنرال تکنیک، مادرلی، ریچ کیدز، هپی بیبی، اسپرینگ، راهبرمید، ببکو (bebeko)، لورنزو (lorenzo)، ال اله (elele)، بیبی فور لایف (baby4life)، بیبی سینگ (babysing)، جی بی (gb)، آنجل بیبی (angel baby)، سی بی ایکس (cbx) و … از برندهای معتبر موجود در فروشگاه بدو نی نی می باشند.

چرا از فروشگاه بدو نی نی خرید کنیم؟

در فروشگاه بدو نی نی تمام اقلام سیسمونی نوزاد را با با تنوع بالا و در برندهای ایرانی و خارجی می توانید تهیه کنید. با وجود  سایت اینترنتی بدو نی نی و همکاری با فروشگاه اینترنتی کارن ماما می توانید توضیح و مشخصات کامل محصولات را بررسی کنید. و یک خرید عالی و مطمئن را انجام دهید. همچنین امکان خرید حضوری نیز برای راحتی بیشتر والدین عزیز در فروشگاه بدو نی نی واقع در منطقه 22 تهران فراهم شده است.

در فروشگاه بدو نی نی با چه اقلامی رو به رو می شویم؟

همانطور که اشاره شد فروشگاه بدو نی نی در طبقه اول پاساژ آفتاب کودک است. با ورود به پاساژ (طبقه 1-) می توانید با آسانسور و یا پله برقی به طبقه 1 بیایید. اگر از آسانسور استفاده کردید به محض پیاده شدن از آسانسور, فروشگاه دیده می شود. فروشگاه دقیقا در جلوی آسانسور قرار دارد.

پس از ورود به فروشگاه با تنوع کالسکه, کالسکه مسافرتی  صندلی غذای کودک و .. مواجه می شوید . پس از عبور از درب ورودی, در قسمت چپ انواع شیشه شیر نوزاد، سر شیشه را می توانید ببینید. در ادامه انواع طرحهای تبدیل توالت فرنگی قرار دارد. با ادامه دادن و در کنار دیوار و دکور سمت چپ، انواع صندلی غذاخوری کودک ایرانی و خارجی را می توانید مشاهده کنید. انواع روروئک و واکر نوزاد نیز در ادامه صندلی غذا ها قرار داده شده است.

بعد از صندلی غذاها, انواع متنوع کالسکه مسافرتی ایرانی و خارجی را می توانید ببینید. سپس کالسکه های تک و سرویس کالسکه ها نیز شروع می شوند که با توجه به تنوع فراوان انواع کالسکه، انتخاب زیادی برای شما فراهم شده است.

در ادامه:

بر روی طبقه و دکور سمت چپ بر روی دیوار, انواع کریر نوزاد قرار دارد. دکور دیوار رو به رو، انواع صندلی ماشین کودک در برندهای ایرانی و خارجی برای شما مهیا شده است. بر روی دکور و طبقه دیوار سمت راست، انواع ساک و کوله پشتی لوازم نوزاد قرار دارد. همچنین ست روتختی نوزاد نیز در طبقه سمت راست قرار دارد. در زیر دکور سمت راست، انواع عروسکهای آویز و مارپیچ کریر و کالسکه نیز وجود دارد که برای کریر نوزاد یا کالسکه و برای سرگرمی کودکان می توانید آنها را نیز خریداری کنید.

در ویترین فروشگاه یک عدد صندلی شیردهی شیک و بسیار با کیفیت قرار دارد. این صندلی مناسب برای آرامش مادر و نوزاد در دوران شیردهی است و حتی بعد از این دوران نیز کاربرد دارد. یک عروسک خرسی تقریبا بزرگ نیز در ویترین قرار دارد. این عروسک نیز بسیار طرفدار دارد و برای خواب و بازی کودکان مناسب است.

با خارج شدن از فروشگاه، در انتهای همان طبقه یک سرزمین بازی کودک می باشد و محیط بسیار مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکانتان را به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button