توضیحاتی درباره برند زویه بیبی zooye babycare

برند زویه بیبی یکی از بزرگترین شرکتهای تولید لوازم درشت سیسمونی کودک  در ایران میباشد.

زویه بیبی zooye baby  برند واحد تولیدی و صنعتی رویای آینده کودکان میباشد که از سال 1372 فعالیت خود را در زمینه لوازم مربوط به سیسمونی کودک فعالیت دارد. شرکت آینده کودکان با به کار گرفتن نیروهای مجرب و متخصص و کارآزموده و استفاده از ماشین آلات روز دنیا  تولید محصولات کودکان و سیسمونی کودک را در دستور کار خود قرار داده است و در این راه محصولات بسیار باکیفیتی را ارائه داده است.

برند زویه بیبی با کسب اسنانداردها و  گواهینامه های بین المللی در طول فعالیت خود در تولید محصولات درشت سیسمونی کودک به پیشرفتهای قابل توجهی دست یافته است و در این مسیر نیز خود را ثابت قدم نشان داده است.

و برای جلب رضایت مشتری دارای شبکه فروش گسترده در تمام نقاط ایران است تا کالاهای تولیدی  برند zooye baby در دسترس راحت والدین قرار بگیرد.

محصولات برند زویه بیبی zooye babycare

محصولات برند zooye baby  شامل  انواع صندلی ماشین کودک , صندلی غذای کودک , روروئک کودک , کالسکه کودک , راکر و تاب کودک , سه چرخه کودک , گهواره وتخت کنار مادر میباشند. که اغلب وسایل درشت سیسمونی کودک از تولیدات این برند ایرانی است.

صندلی ماشین zooye baby در انواع گارد دار و بدون گارد در طرحهای به روز دنیا تولید میشوند.

این صندلی ها بسیار باکیفیت و دارای استانداردهای امنیتی برای محافظت کامل از کودک هستند.

و قابل رقابت با نمونه های خارجی که با قیمت بسیار مناسب میتوانید آنها را خریداری کنید.

صندلی غذای zooye baby نیز در مدلهای متفاوت و در رنگبندی های زیبا و متنوع تولید میشوند.

این صندلی غذا نیز تمام استانداردهای لازم را از نظر امنیت کودک  و کیفیت دارا میباشد.

محصولات برند زویه بیبی را میتوانید از فروشگاه اینترنتی سیسمونی بدو نی نی تهیه فرمائید.

فروشگاه سیسمونی بدو نی نی ارائه دهنده انواع محصولات باکیفیت کودک میباشد تا خرید اینترنتی سیسمونی برای والدین میسر شود.

صندلی ماشین زویه بیبی

از محصولات خاص برند زویی , صندلی ماشین کودک آن را می توان نام برد. این صندلی ها ابتدا در انواع ساده و مدل مدلهای گارد دار و بدون گارد تولید می شدند.  اما با کمک از کارشناسان و فناوری پیشرفته تر محصولات قوی تر و با کیفیت برای  کودک در لیدات خود دارند. صندلی ماشینهای مدل مکس و الگانس از مدلهای جدید برند زویه هستند. که از پرفروش ترین صندلی های تولید داخل نیز به حساب می آیند.

مدل مکس قابل استفاده برای کودک تا 12 سالگی است. و مدل الگانس برای مودم از بدو تولد تا 8 سالگی را ساپورت می کند. داشتن طراحی مطابق با آناتومی بدن کودکانو کمربند ایمنی 5 نقطه ای و .. آن  را قابل رقابت با محصولات خارجی کرده است.

صندلی غذاخوری زویه بیبی

از محصولات خاص برند زویی, صندلی غذاخوری کودک می باشد. صندلی غذای کودک از تولیدات عمده برند زویی است  که در سطح ایران و خاورمیانه تقاضا دارد و به فروش می رسد. اولین و پرفروش ترین صندلی غذای تولیدی برند زویی, مدل z30 است. این صندلی دارای قابلیت تنظیم پشتی و تنظیم ارتفاع است که در میان صندلی های ایرانی کمتر این ویژگی ها  به چشم می خورد. همچنین دارای رنگبندی متنوعی نیز می باشد.

سری جدید تر صندلی غذای کودک تولید شده برند زویی, مدل z32 است. این مدل نیز دارای ویژگی های کاربردی و خاصی است که فقط در صندلی های وارداتی وجود داند. و نسبت به مدل z30 جدید تر و دارای کارایی بیشتری هستند.

ویژگی های صندلی غذای زویی مدل z32

قابلیت تنظیم پشتی  راحت تر,

دو بیسه بودن صندلی,

جای پای قابل تنظیم

داشتن تشک طرح دار عروسکی متنوع

اسمبل راحت (نیمه آماده در جعبه)

از طرحهای متنوع صندلی غذای زویی مدل z32 , طرح روباه, دایناسور, دخترک, پسرک, زرافه, زرافه بادکنکی, حیوانات, پاندا, فیل و .. می باشند. تمام این طرحای متنوع و شاد را در فروشگاه بدو نی نی می توانید مشاهده و برای کودکتان طرح دلخواه را انتخاب کنید.

Call Now Button