راهنمایی سیسمونی

خرید سیسمونی کودک | سیسمونی نوزاد – فروشگاه اینترنتی سیسمونی بدو نی نی

خرید سیسمونی کودک

خرید سیسمونی کودک یکی از بهترین و لذت بخش  کارهای پدران و مادران با به دنیا آمدن فرزند دلبندشان میباشد. و والدین به فکر تهیه تمام اقلام ریز و درشت لازم برای کودک می افتند. و از طرف دیگر تعداد وسایلی که باید برای کودک تهیه کنند بسیار زیاد است و از شیشه شیر کودک , لباس کودک , لوازم بهداشتی تا لوازم درشت سیسمونی مانند کالسکه و صندلی ماشین و.. را شامل میشوند. از طرفی  اگر شما بخواهید برای هر کدام از وسایل به طور جداگانه برای خرید وقت بگذارید و به فروشگاههای مجزا بروید چه در دوران بارداری و چه بعد از به دنیا آمدن کودک کار  مشکلی به حساب می آید. اما خرید سیسمونی از یک فروشگاه سیسمونی چه به صورت اینترنتی و چه حضوری بسیار گزینه مناسبی برای تهیه لوازم مورد نیاز کودکتان است.

مزیتهای خرید سیسمونی کودک بصورت اینترنتی

همانطور که گفتیم به دلیل تنوع کالای موجود در بازار از انواع ایرانی و خارجی , والدین میتوانند انتخاب های زیادی داشته باشند. شما در ابتدا در خرید سیسمونی نوزاد باید  لوازمی که میخواهید آنها را برای کودک تهیه کنید در نظر داشته باشید. داشتن لیست لوازم در این راه میتواند کمک کننده باشد تا چیزی از قلم نیفتد و حتی بتوانید در خرید اولویت بندی کنید و مناسب با سن نوزاد و لوازمی که در آن سن احتیاج دارد آنها را تهیه کنید. در خرید اینترنتی سیسمونی شما میتوانید بین اقلام مختلف یک کالا , حق انتخاب داشته باشید و با خواندن مشخصات کامل کالا و مقایسه با سایتهای دیگر خرید مورد نظر خود را انجام دهید. خرید اینترنتی سیسمونی به مادر این امکان را میدهد تا در دوران بارداری و یا بعد از آن به راحتی و در منزل بتواند خرید کامل سیسمونی را انجام دهد.

چرا از فروشگاه بدو نی نی خرید کنیم؟

فروشگاه بدو نی نی تمام اقلام سیسمونی نوزاد را در انواع خارجی و ایرانی را با کیفیت بالا برای شما فراهم میکند. داشتن انتخابهای زیاد, ارسال فوری کالا و در صورت داشتن مشکل و یا عدم رضایت مرجوع کردن کالا , بسیار مناسب برای خرید سیسمونی نوزاد میباشد. فروشگاه بدو نی نی تامین کالاهای با کیفیت برای کودک شما را تظمین میکند و دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به فروشگاههای سیسمونی دیگر میباشد  و شما میتوانید با هر هزینه ای که میخواهید انجام دهید بتوانید تمام اقلام مورد نیازتان را خریداری کنید.

فروشگاه بدو نی نی تمام اقلام سیسمونی در نوع خارجی و ایرانی را با کیفیت قابل قبول و تنوع برای شما فراهم آورده است و خرید کامل سیسمونی نوزاد را میتوانید به صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی سیسمونی بدو نی نی تهیه فرمایید. همچنین در فروشگاه بدو نی نی برای رفاه حال والدین عزیز امکان خرید حضوری نیز در حال آماده شدن است تا پس از انتخاب لوازم مورد نیاز سیسمونی درون سایت  در صورت تمایل میتوانید به طوری حضوری از فروشگاه بدو نی نی دیدن فرمایید و خرید خود را نهایی کنید.

بیشتر بخوانید : چه سنی برای استفاده از روروئک مناسب است ؟

حال به انواع لوازمی که در خرید سیسمونی کودک لازم است میپردازیم :

تخت و گهواره کودک

خرید سیسمونی کودک

خرید سیسمونی کودک

بعد از اینکه نوزاد را به خانه آوردید اولین وسیله مورد نیاز شما جای خواب کودک و تهیه تخت و گهواره کودک است. در خریدن تخت در ابتدا باید به فضای خانه و اتاق کودک توجه کنید تا بتوانید تا تخت با اندازه مناسب تهیه کنید. از خریدن تخت خیلی بزرگ که تمام فضای اتاق را اشغال کند بپرهیزید و همچنین تخت خیلی کوچک هم نخرید , زیرا رشد کودک در سال اول بسیار سریع است.

در خریدن تخت برای نوزاد دقت کنید و  تخت با لبه های بلند تهیه کنید تا امکان بیرون آمدن کودک با بزرگتر شدنش نباشد. اگر تخت کودک در اطراف نرده داشته باشد , باید فاصله بین نرده ها کم باشد. ولی توصیه میشود برای نوزاد تا یک سالگی به جای خرید تخت, گهواره و یا تخت کنار مادر تهیه کنید. گهواره برای نوزاد کمک میکند تا با تکان دادنش , کودک زودتر به خواب برود . و یا میتوانید از تختهایی که قابلیت تبدیل شدن به گهواره را دارند استفاده کنید.

تهیه تخت  کنار مادر که بتوانید آن را در کنار تخت خود قرار دهید برای دوران شیردهی و نوزادی بسیار مناسب هستند. و باعث آرامش مادر و نوزاد میشوند.

فروشگاه بدو نی نی انواع تخت کودک , تخت کنار مادر , گهواره برقی و معمولی را با برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت بالا برای شما فراهم میکند.

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد  جز لوازم مورد نیاز در خرید سیسمونی  کودک است.

یک دست سرویس خواب درون تخت و گهواره کودک قرار میگیرد و یک سرویس اضافه کوچکتر برای خارج از منزل و مسافرت  باید تهیه کنید. سرویس خواب کودک شامل تشک , پتو , بالشت و .. است. سرویس خواب کودک باید از الیاف طبیعی و نخی تهیه شده باشد و پرز نداشته باشد. بالشت کودک نباید خیلی نرم باشد تا سر کودک در آن فرو نرود و خطری برای تنفس کودک ایجاد نکند. برای دوران نوزادی تهیه تشک آنتی رفلاکس بسیار مفید است و باعث میشود مشکلات گوارشی کودک کاهش یابد و از نفخ کردن کودک بعد از شیر خوردن جلوگیری میکند.

اگر کودک شما در فصل سرد به دنیا آمده باشد قنداق هم میتواند برای استفاده کودک مفید باشد.

و میتوانید کودک را درون قنداق قرار دهید و بعد در کالسکه و یا ماشین , کودک را قرار دهید.

خرید صندلی ماشین

خرید سیسمونی کودک

خرید سیسمونی کودک

بعضی از والدین شاید خرید صندلی ماشین کودک برای کودک را زیاد ضروری ندانند , ولی اگر با خودرو شخصی همراه با کودکتان به بیرون میروید , حفظ امنیت کودک درون ماشین را باید تامین کنید. استفاده از صندلی ماشین برای محافظت از کودک درون خودرو بسیار ضروری است. استفاده از صندلی ماشین در اکثر کشورهای دنیا اجباری شده است و در کشور خودمان هم به زودی استفاده از صندلی ماشین برای کودک اجباری میشود. بنابراین برای محافظت از کودک خرید صندلی ماشین را جدی بگیرید.

صندلی ماشینی انتخاب کنید که بتوانید از نوزادی تا دوران خردسالی از آن استفاده کنید. پس در صورت خرید صندلی ماشین با کیفیت که برای تمام دوران نوادی تا کودکی کاربرد داشته باشد شما فقط یک بار هزینه میکنید و در عوض امنیت کودکتان حفظ میشود. صندلی ماشینی را انتخاب کنید که کمربند محکم و قابل تنظیم داشته باشد , قابلیت اتصال راحت و قابل اطمینان به صندلی خودرو داشته باشد. و حالتهای خواب متفاوت برای راحتی کودک را نیز داشته باشد. تا کودک در صورت خوابیدن , گردن و سرش اذیت نشود.

انواع صندلی ماشین برندهای معتبر ایرانی و خارجی را با کیفیت بالا را از فروشگاه بدو نی نی خریداری کنید.

صندلی ماشین ها نیز با توجه به مورد استفاه انواع مختلفی دارند :

 • صندلی هایی که در یک طرف قابل نصب ( رو به بیرون ) هستند.
 • صندلی ماشینهای دو طرفه که قابل نصب به سمت عقب (رو به صندلی خودرو) و به سمت جلو هستند.
 • بعضی از کریرها هم قابلیت نصب به صندلی خودرو را دارند و متیوانید به عنوان صندلی ماشین استفاده شود.

خرید کالسکه در سیسمونی

برای والدینی که اهل گردش و یا خرید کردن در پاساژ و پیاده روی به همراه کودکشان هستند تهیه کالسکه برای کودک لازم است. در خرید کالسکه کودک نیز موارد امنیتی , استحکام کالسکه و داشتن امکانات برای راحتی کودک را در نظر بگیرید. در خرید کالسکه داشتن قابلیت تنظیم پشتی نشیمنگاه کالسکه و داشتن حالت خواب بسیار مهم است تا بتوانید از آن برای نوزاد از بدو تولد استفاده کنید. داشتن جای پای قابل تنظیم , داشتن سایه بان , تشک نرم و قابل شستشو را در هنگام خرید کالسکه را نیز در نظر داشته باشید. برای حفظ امنیت کودک داشتن کمربند ایمنی و گارد محافظ از ضروریترین نکته ها در تهیه کالسکه است که باید کالسکه داشته باشد. داشتن چرخهای روان و یاکیفیت و همچنین ترمز مستحکم از دیگر نکاتی است که باید از آن اطمینان حاصل کنید.

در خرید کالسکه باید مناسب با استفاده ای که میخواهید از آن داشته باشید کالسکه مناسب را انتخاب کنید.

خرید سیسمونی کودک

خرید سیسمونی کودک

 کالسکه های کودک در انواع مختلف وجود دارند :

 • کالسکه های مسافرتی که قابلیت جمع شدن آسان را دارند.
 • کالسکه های دسته عصایی که بعد از جمع شدن بسیار کم حجم میشوند و میتوانید به کابین هواپیما ببرید.
 • کالسکه های معمولی  با چرخهای روان و داشتن سبد لوازم در زیر آن که برای کاربرد روزانه مناسب هستند.
 • کالسکه هایی که تمام اجزای کالسکه بر روی اسکلت قابل نصب هستند. که بیشتر در کالسکه های خارجی دیده میشود.
 • سرویسهای کالسکه که شامل کریر و ساک لوازم کودک نیز هستند.

انواع کالسکه های مسافرتی , کالسکه های سبک , کالسکه های تک و سرویس های کالسکه  را در انواع ایرانی و خارجی را با کیفیت عالی و در انواع متنوع از فروشگاه بدو نی نی خریداری کنید.

کریر کودک

کریرها وسیله ای هستند که برای نوزاد تا حدود 9 ماهگی قابل استفاده هستند. زیرا با بزرگتر شدن نوزاد دیگر حمل کریر برای مادر مشکل میشود. ولی اگر کریر در سرویسهای کالسکه قابل نصب برای کالسکه باشد مدت زمان بیشتری قابل استفاده برای کودک میشود. از کریر میتوانید به عنوان جای خواب در مهمانی ها نیز استفاده کنید که امنیت کودک حفظ شود. و همچنین از کریر در جاهایی که نمیتوانید کالسکه را حمل کنید در مسافرت و در جاهای دیگر, میتوانید استفاده کنید.

خرید لوازم تغذیه در سیسمونی

پستانک نوزاد , شیشه شیر نوزاد از لوازمی هستند که در خرید سیسمونی باید آنها را تهیه کنید.

پستانک ها در دو نوع ارتودنسی و معمولی وجود دارند. که بهتر است چند عدد از آنها تهیه کنید.

شیشه شیرهای نوزاد نیز در انواع شیشه ای , تلقی و در گنجایش های متفاوت وجود دارند.

در خرید لوازم تغذیه برای نوزاد داشتن استاندارد بسیار مهم است و باید فاقد ماده مضر bpa  باشد.

خرید صندلی غذای کودک

خرید صندلی غذا کودک در هنگام خرید سیسمونی کودک برای زمان غذا خوردن کودک کارایی دارد.

در صورت استفاده از میز نهارخوری , میتوانید صندلی غذای مناسب را انتخاب کنید تا با تنظیم ارتفاع از آن در کنار صندلی خود استفاده کنید. همچنین میتوانید از صندلی غذای معمولی یا ارتفاع کم استفاده کنید. و فقط آن را بر روی صندلی میز ناهارخوری قرار دهید.

در هنگام خرید صندلی غذا نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • پایه های محکم داشته باشد تا با تکان خوردن کودک صندلی نیفتد.
 • سینی قابل شستشو و جدا کردن داشته باشد.
 • دارای کمربند برای حفظ امنیت کودک باشد.
 • فضایی که اشغال میکند را در نظر بگیرید تا جای کافی برای آن داشته باشید.
 • داشتن قابلیت تا شدن باعث میشود فضای کمی را اشغال کند.
 • داشتن چرخ جا به جایی صندلی را در جاهای مختلف خانه آسان میکند.

انواع صندلی غذای ایرانی و خارجی را در انواع متفاوت از فروشگاه اینترنتی بدو نی نی تهیه کنید.

اسباب بازی کودک

اسباب بازی برای کودکان یکی دیگر از لوازم سیسمونی کودک میباشد. اسباب بازی با رشد ذهنی و فکری کودک ارتباط مستقیم دارد. از نظر کارشناسان , بازی با اسباب بازی باعث باعث تقویت و بالا رفتن هوش کودک میشود. و قوه تخیل کودک را تقویت میکند. بنابراین هزینه ای که برای بازی و اسباب بازی کودک میکنید, هزینه ای است که برای تقویت هوش کودک خود میکنید.

در خرید اسباب بازی نکاتی باید در نظر داشته باشید تا اسباب مناسب  را تهیه کنید:

اسباب بازیهای کودکان باید از مواد کاملا بهداشتی و استاندارد ساخته شده باشند و فاقد مواد مضر برای کودک باشند.

اسباب بازی برای دوران نوزادی بهتر است بزرگتر باشند تا کودک نتواند آن را ببلعد.

اسباب بازی با رنگهای شاد و موزیکال نیز برای سن نوزادی بسیار مناسب هستند.

و با بزرگتر شدن کودک انواع خمیر بازی و اسباب بازی های ساختنی برای کودکان نوپا جذاب هستند.

برای کودکان زیر دو سال انواع تشک بازی و انواع آویز تخت و اسباب بازیهای آموزشی  مناسب هستند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.